SERIE RAMKOWE

W naszej ofercie posiadamy 11 seri produktów , systemy ramkowe, podtynkowe, natynkowe bryzgoszczelne oraz puszki

kos Dante

Dante

DANTE Exclusive. Kolekcja DANTE poprzez zastosowanie szkła, aluminium, kamienia, skóry i drewna, jest idealnym dodatkiem podkreślającym charakter każdego wnętrza. W DANTE mamy również możliwość tworzenia unikatowych zdobień ramek, według własnego wzoru. Zdobienia to: mrożenie szkła, grawer laserowy, kryształki svarowski oraz bogata gama podkładów Creative glass. Wykonane z surowców naturalnych ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie.

Zobacz więcej...
kos vena

Vena

Vena ponadczasowe wzornictwo, niezawodność konstrukcji, wysoka jakość tworzywa, kompletność oferty to główne walory tej serii.
Ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie. Do kolekcji dedykowane są dwie linie, klasyczna i ekskluzywna.


Zobacz więcej...
kos vena metal

Vena Metal

VENA Metal to szlachetna odsłona znanej i lubianej serii Vena.
Niezawodność konstrukcji, wysoka jakość obróbki prawdziwych metali szlachetnych to głównie walory tej kolekcji. Idealnie wkomponuje się do wnętrz o wystroju klasycznym i retro.


Zobacz więcej...
kos vena2

Vena2

Vena2 to seria ramek dedykowana do zunifikowanych mechanizmów Vena.
Nowoczesna odsłona cenionej za jakość serii Vena, charakteryzuje się prostym, symetrycznym kształtem. Produkty doskonale wkomponują się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub kolonialnym. Ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie.


Zobacz więcej...
kos vena2 natura

Vena2 Natura

VENA2 Natura to elegancka seria ramek przeznaczona do lubianej rodziny Vena.
Niezawodność konstrukcji, wysoka jakość obróbki drewna. Idealnie wkomponuje się do wnętrz o wystroju klasycznym i retro.


Zobacz więcej...
kos vena2 xglass

Vena2 Xglass

VENA2 Xglass to elegancka seria ramek przeznaczona do lubianej rodziny Vena.
Niezawodność konstrukcji, wysoka jakość obróbki szkła akrylowego. Idealnie wkomponuje się do wnętrz o wystroju klasycznym i nowoczesnym.


Zobacz więcej...
kos kos66

KOS 66

Seria KOS 66 funkcjonalność, niezawodne konstrukcje, wysoka jakość tworzywa to główne walory serii.
Ramki występują do 5-cio krotnej, są uniwersalne do zastosowania w pionie i poziomie oraz idealnie przylegają do ściany. Kolekcja sprawdzi się w każdym wnętrzu, mieszkania, domu, biura, salonu …
Wszystkie produkty KOS66 posiadają atest higieniczny wydany przez narodowy instytut zdrowia publicznego - panstwowego zakładu higieny (NIZP-PZH).
NIZP


Zobacz więcej...
kos kos66plus

KOS 66 plus

KOS 66 plus to nowatorski system składania ramki.
System ramek składanych daje niegraniczone możliwości komponowania ramek wielokrotnych sześcio, siedmio krotnych oraz kombinacji kolorystycznych.


Zobacz więcej...
kos kos1

KOS1

Seria KOS1 to proste, nowoczesne kształty z dużym klawiszem to design charakterystyczny dla nowego osprzętu podtynkowego, typu monoblok serii KOS1.
Produkty idealnie przylegają do ściany, są dość płaskie i ponadczasowe. Sprawdzą się szczególnie przy remontach pomieszczeń z instalacją opartą na tradycyjnej pojedynczej puszce.


Zobacz więcej...
kos cosmo line

COSMO Line

Produkowany od lat monoblok COSMO Line to najbardziej budżetowe rozwiązanie z naszej oferty.
Seria inwestycyjna szczególnie ceniona jest za unifikację i szerokie możliwości rozbudowy. Przy wykorzystaniu produktów takich jak: puszki natynkowe, element hermetyczny, element podświetlający, z jednego włącznika możemy stworzyć dowolną wersję wymaganą na inwestycji.


Zobacz więcej...

SERIE UZUPEŁNIAJĄCE

kos kos45

KOS 45

KOS 45 to seria wyrobów modułowych w rozmiarze 45x45mm, przeznaczona głównie do okablowania strukturalnego biur, szkół itp.
Produkty są w pełni kompatybilne z innymi produkowanymi w systemach modułowych. Specjalistyczny osprzęt może być montowany na szynach DIN, w kanałach lub bardziej tradycyjnie w puszkach podtynkowych lub natynkowych.
kos bryza

Bryza

System natynkowy hermetyczny o stopniu ochrony IP54.
Produkty tej serii cenione są szczególnie za: szybkość montażu uzyskaną dzięki dużej przestrzeni wewnątrz na przewody, szybkozłączom w łącznikach oraz szynoprzewodom w gniazdach wielokrotnych. Gniazda posiadają również wygodną w użytkowaniu klapkę, odporną na wyłamanie o bardzo szerokim kątem otwarcia. Seria Bryza przeznaczona jest do pomieszczeń nieogrzewanych i innych gdzie panują trudne warunki takie jak wilgoć i zapylenie, są to hale magazynowe, hale produkcyjne, garaże, piwnice.
kos hydro

Hydro

Seria Hydro to produkty natynkowe hermetyczne o IP44, charakteryzują się niewielkimi rozmiarami.
Produkty występują w dwóch kolorach, są niezawodnym rozwiązaniem do garażów, magazynów i innych pomieszczeń potrzebujących osprzętu o podwyższonej odporności na wilgoć.
kos trol

Trol

TROL to weteran wśród osprzętu bryzgoszczelnego.
Seria swoje wieloletnie sukcesy odnosi głównie dzięki trwałości i niezawodności działania oraz atrakcyjnie niskiej cenie. Jest kompatybilna ze starym często okadzonym w betonowych murach osprzętem, a więc można wymieniać tylko mechanizm i górną obudowę.
kos power

Power

W tej grupie znajdują się produkty, które stanową uzupełnienie naszej oferty, są to wtyczki i gniazda rozbieralne przenośne, przeznaczone do uzbrojenia przewodu.
kos puszki

Puszki

1214

Produktów

10

Serii podtynkowych

3

Serii natynkowych

15

Nagród i wyróżnień

Zainspiruj się

Tu znajdziesz kilka aranżacji naszych produktów.

Inspiracje DANTE

 • Dante-metal-aluminium
 • Dante
 • Dante
 • Dante-kamien-ardesia-1
 • Dante-tworzywo-krem
 • Dante-kamien-ardesia
 • Dante
 • Dante
 • Dante
 • Dante
 • Dante-metal-inox-2
 • Dante-white-glass
 • Dante-metal-inox-3
 • Dante-metal-inox
 • Dante-white-glass-ladowarka-USB
 • Dante-black-glass
 • Dante
 • Dante
 • Dante
 • Dante
 • Dante
 • Dante-metal-aluminium-lakierowane
 • Dante-metal-onyx
Zobacz wszystko

O firmie

Firma obecnie

Kos Elektro System działa na rynku od 1982, posiada ponad 37-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości gniazdek, włączników oraz systemów kontroli dostępu. Bogata, stale rozwijająca się oferta ukierunkowana na wymagających klientów to elementy realizacji misji firmy, ubranej w hasło: „Piękno wkomponowane w SYSTEM”

Wszystkie działanie podporządkowane są tworzeniu rozwiązań, które łączą jednocześnie innowacyjność, ekonomię i nowoczesny design. Nasza oferta ma na celu trafić do konkretnych odbiorców. Jest opracowana zgodnie z potrzebami rynku. Istnieje możliwość dopasowywania oferty do predyspozycji indywidualnego odbiorcy lub grupy odbiorców. Oferta jest szyta na miarę, tzn. umożliwia korzystanie z niej zarówno przez profesjonalnych oraz amatorskich użytkowników. Zawiera odpowiednie produkty, które z pewnością zadowolą instalatorów, hurtowników, a także projektantów korzystających z serwisu strony.

Historia

Na początku było gniazdko...

W miejscowości Nekla, KOS jako jedna z pierwszych w Polsce, rozpoczyna produkcję serii gniazd hermetycznych, które z niewielkimi modyfikacjami są do dziś są częścią naszej oferty.


trol-gniazdo-kos trol-gniazdo-podwojne-kos


Czytaj więcej