Sprzedaż on-line

sprzedawca on line KOSLOGO2

Kupując w sklepie oznaczonym naszym certyfikatem zyskujesz pewność zakupu 100% oryginalnych produktów z bieżącej oferty. Aktualne najnowsze mechanizmy kompatybilne dla kilku serii. Do programu Certyfikowanych Sprzedawców wybieramy tylko partnerów, którzy oferują bardzo dobrą jakość obsługi Klientów i pełen asortyment naszych produktów.

Dlaczego warto robić zakupy u certyfikowanego dystrybutora:

Ma bezpośredni dostęp do produktów producenta
Spełnia rygorystyczne standardy aktualizacji oferty
Jest źródłem do uzyskania fachowej porady
Zyskujesz do 7 lat gwarancji na wybrane serie produktów (DANTE, VENA, KOS66).
Zakup u certyfikowanego dostawcy to gwarancja udanej i bezpiecznej transakcji.

Kupując u dystrybutora bez certyfikatu narażasz się na:

Zapłatę za towar którego dystrybutor nie ma i nie będzie miał
Zakup produktów wycofanych z oferty
Brak wsparcia technicznego lub błędne informacje o produktach
Zakup wieloletnich stoków magazynowych (stary model mechanizmów).

Zakupy przez Internet to bezpieczny i wygodny sposób dokonywania transakcji bez wychodzenia z domu, to idealny miejsce na zakup produktów w ilościach detalicznych. Pamiętajmy jednak, że również w wirtualnym świecie możemy trafić na nieuczciwych sprzedawców, dlatego polecamy sklepy certyfikowane. Tylko zakup w sklepach certyfikowanych dają gwarancję zakupu produktów zgodnych z bieżącą ofertą firmy KOS ELEKTRO SYSTEM. Jeżeli preferują Państwo tradycyjną formę zakupu zapraszamy do lokalnych sklepów i hurtowni elektrotechnicznych, poniższa wyszukiwarka pomoże namierzyć najbliższą placówkę.

 

sklep-kosgniazdka KOSgniazdka.pl

Dzięki długoletniej współpracy z firmą KOS jesteśmy ekspertami, wiemy prawie wszystko o produktach firmy KOS. Zapraszamy do zakupów.
Przejdź do sklepu

 

dobre-gniazdka DobreGniazdka.pl

e-Sklep www.DobreGniazdka.pl działa na rynku od 2006 roku. Oferujemy szeroką gamę gniazdek i wyłączników polskich i zagranicznych producentów. Na www.DobreGniazdka.pl pokazujemy aktualne Stany Magazynowe. Osprzęt KOS dostarczamy do 3 dni. Zapraszamy po indywidualną ofertę i do skorzystania z Rabatów %. Zamówienia można składać On-Line bez konieczności logowania lub Telefonicznie. 98% Klientów ocenia www.DobreGniazdka.pl pozytywnie!
Przejdź do sklepu

 

e-Domus e-Domus.com.pl

Sklep internetowy e-DOMUS.
Przejdź do sklepu

  

 elektryka-sklep  https://elektryka-sklep.pl

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu ogromny wybór osprzętu elektroinstalacyjnego takiego jak gniazdka elektryczne, łączniki, ściemniacze i wiele więcej. Posiadamy w swojej ofercie produkty znanych i cenionych producentów osprzętu. Szeroka gama kolorów oraz materiałów daje ogromny wybór i możliwości, szczególnie w wypadku systemów ramkowych. Na pytania od naszych klientów odpowiadają wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.
Czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza zwykle 12 godzin! Posiadamy nie tylko relatywnie niskie ceny… Klienci w naszym sklepie internetowym mają możliwość negocjacji cen.
Przejdź do sklepu

 

 ihe24  www.ihe24.pl

W lutym 2006 r. uruchomiliśmy sprzedaż internetową i szybko staliśmy się liderem w swojej branży w polskim internecie. Nasza oferta to prawie 15 000 produktów, w różnych kategoriach, a ich liczba stale się powiększa...
Przejdź do sklepu

 

 tim  www.tim.pl

TIM SA prowadzi największą platformę e-commerce B2B w Polsce – TIM.pl. Jest też największym (pod względem przychodów ze sprzedaży) dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce i spółką notowaną na GPW. Od 2013 r. za sprawą hybrydowego modelu sprzedaży łączy unikalne, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży technicznej i elektrotechnicznej (na rynku od 1987 r.) z nowoczesnymi technologiami e-handlu, który stanowi główny kanał sprzedaży TIM-u.
Przejdź do sklepu